Buca Bilgisayar Servisi - Eplus Bilgisayar

Buca Notebook Servisi

EPLUS BİLGİSAYAR

Şirinyer Buca'da faaliyet gösteren Eplus Bilgisayar'a hoş geldiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız 11 yıldır faaliyet göstermektedir. Bilgisayar servis, yazılım, notebook onarım, chip & kart onarımı ve notebook yedek parçaları konularında çözüm üretmektedir.

BUCA BİLGİSAYAR

2006 Yılında kurulan servisimiz, günümüzde geldiğimiz noktada sadece İzmir/Buca'dan değil Türkiye'nin her yerinden gelen cihazların, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.Notebook Onarım(Ekran,Sarj Soketi, Adaptör,TouchPad,Kasa Tamiri,Chipset Anakart Onarım), Tablet Onarım (Kart,Dokunmatik,Sarj,Soket),Monitör Onarım(Ekran,Kart), ve Diğer Bilgisayar sistemlerinin Yazılım ve Donanım servisini profosyonel ekibimiz ile size hizmet etmekteyiz.

Buca Bilgisayarci

BAZI HİZMETLERİMİZ

Bga Chipset Tamiri Buca

BGA CHİPSET TAMİRİ

Laptop / notebook tamiri için Türkiye çapında servis hizmeti verilmektedir. Alanında uzman teknik kadro ve alt yapısı ile Acer, Dell, HP, Compaq, Toshiba, Casper, IBM-Lenovo başta olmak üzere bir çok markaya notebook teknik servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz yetkili servislerde garanti harici duruma gelen ve garantisiniz notebooklarınıza hizmet vermektedir.

Buca Notebook Tamiri

NOTEBOOK TAMİRİ

Notebook lcd ekran değişimi,Notebook klavye değişimi, Notebook jack, port, usb port değişimi,Notebook fan onarımı ve değişimi,Notebook anakart onarımı ve değişimi,Notebook chipset reballing ve değişimi,Notebook harddisk değişimi, Notebook ram değişmi ve upgrade,Notebook optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi, Notebook kasa menteşe ve butonların onarımı ve değişimi.

Monitor Tamir

EKRAN TAMİRİ

Bütün markalar dahil Monitör power kart tamiri Ekran görüntü kartı onarımı Ekran panel değişimi Floresan değişimi Monitör power tuş paneli değişimi ve onarımı uzman personellerimiz tarafından yapılır.

Buca Anakart Tamiri

ANAKART ONARIMI

Başta ASUS MSİ FOXCONN GİGABYTE olmak üzere bütün Anakart türlerini arıza tespit yapıp Onarım işlemi uyguluyoruz.Cpu Soket, Ram Slot, Sata Soket, AGP Slot, PCI Slot, VGA Soket, Usb Soket, PS/2 Soket, Ses Soket onarımları ve BIOS UPDATE vb. bazı onarımlarımız.